Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Taekwondisti z Prešova opäť najlepší

Oficiálna FB stránka Mesta PrešovOficiálny YouTube kanál Mesta PrešovOficiálna FB stránka Transparency Prešov - eGovernment

Taekwondisti z Prešova opäť najlepšíVytlačiť
 

18-členná výprava prešovských Taekwondistov (žiakov, juniorov a seniorov) doplnená trénerskou dvojicou - Nikou Balážovou a Marcelom Petrom, a početnou skupinou fanúšikov z radov rodičov, vybojovala na 3 kole ligy PONTE TKD ITF celkovo 28 zlatých, 11 strieborných a 7 bronzových medailí.

Rovnako v tomto poslednom kole vybojovali aj individuálne ocenenia:

  • najlepšou žiačkou do 10 rokov sa stala Ela Skirková,
  • najlepším žiakom nad 10 rokov sa stal Dominik Saviolli,
  • najlepšou žiačkou nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová,
  • najlepším juniorom sa stal Richard Novák,
  • najlepšou juniorkou Diana Obcovičová,
  • najlepšou seniorkou Veronika Balážová
  • a najlepším seniorom sa stal Ľuboš Vrábeľ.

Taekwondisti z Prešova opäť najlepšíKedže 3. kolo tejto súťaže bolo v tomto súťažnom roku aj posledným kolom, boli na záver prezidentom Slovenského zväzu TKD ITF Ladislavom Huňadym vyhlasované aj ďalšie ocenenia.

Klub ŠK TKD GE-BAEK Prešov obhájil celkové prvenstvo z minulého roka. S celkovým počtom 342 získaných bodov, ktoré sa udeľovali za výsledky v jednotlivých kolách, získal krásny pohár určený pre najlepší klub, ktorý už po tretíkrát od éry organizovania tejto súťaže putoval do Prešova, metropoly Šariša.

Na druhom mieste sa umiestnil klub ŠK Drako Smolenice s celkovým počtom 271 bodov a na treťom mieste sa prekvapivo umiestnil novovzniknutý klub ŠK Delta Veľký Šariš s celkovým počtom 120 bodov. Aj v individuálnych disciplinach sa udeľovali ocenenia v podobe pohárov.

Taekwondisti z Prešova opäť najlepšíZa klub medzi jednotlivcami získala pohár v kategórii najlepšia žiacka do 10 rokov Ela Skirková, najlepším žiakom do 10 rokov sa stal Lukáš Leščák, najlepším žiakom nad 10 rokov sa stal Stanislav Szeczody, najlepšou žiačkou nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová, najlepšou juniorkou sa stala Diana Obcovičová, najlepším juniorom Richard Novák a najlepšou seniorkou bola Veronika Balážová.

Všetkým členom Klubu ŠK TKD GE-BAEK Prešov ďakujeme za reprezentáciu mesta Prešov, blahoželáme k úžasným športovým výkonom a prajeme veľa ďalších úspechov!


 
 
ÚvodÚvodná stránka