Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Zázračný február v EperiiVytlačiť
 

Obchodné centrum Eperia Shopping Mall otvára pre malých i veľkých svet hračiek, v ktorom je možné všetko. Veľké zázraky sa budú vďaka odvážnym darcom diať aj na Valentína.

Zázračný február v EperiiOd 15. do 28. februára sa v Eperii môžete spolu s deťmi ponoriť do zázračného sveta najobľúbenejších detských hračiek. V najväčšej detskej hernej zóne vyrastie obrovské HOT WHEELS CITY pre chlapcov. Pre dievčatá si zas prichystala prekvapenia legendárna Barbie, ktorá oslavuje 60 rokov. Na svoje si prídu aj najmenší, ktorí si budú môcť vyskúšať najnovšie hračky FISHER-PRICE. 

Herná zóna bude denne otvorená od 10.00 hod. do 18.00 hod.

Valentínsky odber krvi

Lásku na Valentína môžete prejaviť mnohými spôsobmi. Tým najkrajším a najsilnejším prejavom lásky je však práve darovanie krvi, ktoré dáva šancu na život tým, ktorí to potrebujú.

Zázračný február v EperiiV spolupráci s Národnou transfúznou stanicou Prešov pripravuje obchodné centrum Eperia Shopping Mall Valentínske darovanie krvi, ktoré sa uskutoční 14. februára v čase od 9:00-12:00. Každý darca bude okrem dobrého pocitu odmenený aj darčekmi od partnerov: CCC Shoes & Bags, Schneider Lekáreň / Pharmacy, BiotechUsa, Bagetéria, FRESH BISTRO a Deichmann.


 
 
ÚvodÚvodná stránka