Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Zápis na „JAZYKOVKU“ na školský rok 2017/2018Vytlačiť
 

Ako po iné roky, aj tento rok sa na konci júna uskutoční zápis do kurzov najväčšej Jazykovej školy v kraji.  Zapísať sa môžete nielen do prvých ročníkov, ale budú sa dopĺňať aj vyššie ročníky.

Stačí prísť na zápis, dohodnúť si termín otestovania vedomostí, a ste zaradení do toho správneho kurzu.  „Jazykovka“ Vás potom pripraví napr. na rôzne stupne zahraničných jazykových certifikátov (nemecký Goethe-Zertifikat), príp. na maturitnú skúšku. Svoje jazykové vzdelávanie môžete ukončiť štátnou jazykovou skúškou. Môžete si tak rozšíriť svoju kvalifikáciu o vyučovanie cudzieho jazyka na ZŠ alebo SŠ. Pre pedagógov to taktiež znamená možnosť získania 60-tich kreditov. Záleží len na Vás, aký máte cieľ a o aký jazyk máte záujem.

Jazyková škola  Vám ponúka 140 hodinové celoročné kurzy – od základných až po prípravné na štátnicu, a to v rámci  anglického, francúzskeho, nemeckého, ruského, španielskeho a talianskeho jazyka – v stredných a vyšších kurzoch aj so zahraničnými lektormi. Celú ponuku jazykových kurzov nájdete na www.jspresov.sk

Termín zápisu:

ANGLICKÝ JAZYK  – 22. jún 2017 /štvrtok/  od 9.00 – 18.00 hod.;

FRANCÚZSKY, NEMECKÝ, RUSKÝ, ŠPANIELSKY a TALIANSKY JAZYK - 23. a 26. jún 2017 /piatok a pondelok/ od 9.00 do 18.00 hod.

Miesto zápisu:

Jazyková škola , Plzenská 10, Prešov

Viac na: www.jspresov.sk  alebo  www.facebook.sk/jspresov

Zápis na „JAZYKOVKU“ na školský rok 2017/2018


 
 
ÚvodÚvodná stránka