Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Vzniká oficiálny fanklub Tatrana Prešov, pridáte sa?Vytlačiť
 

Hádzanársky klub Tatran Prešov bude mať od novej sezóny svoj oficiálny fanklub. Jeho členovia získajú od klubu rôzne výhody. Podmienkou pre správnych fanúšikov samozrejme je, že budú pri tíme stáť v každom zápase.

Hádzanársky klub Tatran Prešov v tejto súvislosti zriaďuje novú kategóriu sezónnej vstupenky určenej pre VIP FANKLUB. Jej cena je oproti klasickej zvýhodnená z 90 na 60 eur. Počet takýchto permanentiek je nateraz v limitovanej ponuke 25 kusov.

Vzniká oficiálny fanklub Tatrana Prešov, pridáte sa?„Ich majiteľmi sa môžu stať verní fanúšikovia Tatrana, ktorí sa rozhodnú, že pri svojom tíme budú stáť a fandiť mu „v kotle“ nášho fanklubu, ktorý bude mať  vyhradené miesto. Hľadáme tých, ktorí majú Tatran v srdci, fandia mu na každom zápase a sú si zaň ochotní vykričať aj svoje hrdlo,“ uviedla jedna zo zakladateliek fanklubu Zuzana Čechová.

Okrem zvýhodnenej ceny celosezónnej permanentky chcú verným fanúšikom ponúknuť aj čosi navyše. Členovia VIP FANKLUB-u získajú za zvýhodnenú cenu 10 eur originálny personalizovaný dres fanklubu s vybratým menom a číslom, v ktorom budú fandiť vo vyhradenom sektore, kde budú mať vlastné miesto. V spolupráci so sponzormi budú pre členov fanklubu pripravené aj ďalšie výhody a zľavy.

Nevyhnutnou podmienkou členstva vo VIP FANKLUB-e je účasť na minimálne 80 percentách zápasov Tatran v domácej Tatran handball eréne. Podmienka sa bude vyhodnocovať priebežne a jej nedodržanie môže viesť k odňatiu zvýhodnenej permanentky.

Svoj záujem stať sa členom fanklubu môžete prejaviť vyplnením dotazníka na adrese: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvtvAQDayRO2bCIJRQ24pxR6pDkgz0XJ3ggTqKaPr_zDtDMA/viewform?fbzx=1187607792755599667&fbclid=IwAR17tWxK_gPQZoIc91FtCF5I875dwk_gSU7L-9Req7ljSmn8T6pefeM1Jk4

Záujem o získanie jednej zo zvýhodnených fanklubových permanentiek je potrebné vyznačiť. Termín na prihlásenie do VIP fanklubu je do 25. augusta, členom fanklubu sa môže stať záujemca aj počas prebiehajúcej sezóny. 

V prípade otázok kontaktujte fanklub na e-mailovej adrese: tatranhandballteam@gmail.com, alebo telefonicky na + 421 949 497 904.

Tatran Prešov


 
 
ÚvodÚvodná stránka