Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Vykročte do školy s úsmevom!Vytlačiť
 

Nový školský rok v Prešove už tradične privítame veselo. 2. septembra 2019 sa na Hlavnej ulici uskutoční obľúbené podujatie Do školy s úsmevom pre všetky deti aj ich rodičov.

Vykročte do školy s úsmevomMesto Prešov v spolupráci s Parkom kultúry a oddychu už po dvanásty raz organizuje podujatie s názvom DO ŠKOLY S ÚSMEVOM, ktoré sa uskutoční 2. septembra od 13.00 hod na Hlavnej ulici, na pódiu v centre mesta.

Hlavnou myšlienkou tohto nielen zábavného, ale aj náborovo–prezentačného podujatia, je ukázať možnosti aktívneho využitia voľného času detí a mládeže mimo školských povinností, a to prostredníctvom kultúrnych a športových kolektívov v meste.

Po prezentácii krátkych ukážok kolektívov a voľnočasových centier sa deti a žiaci môžu priamo prihlásiť do niektorých z prezentovaných krúžkov.

Mladších i starších žiakov na pódiu v centre mesta roztancujú nielen súkromné základné umelecké školy, ABC Centrum voľného času, ale aj nádejné kultúrne kolektívy, speváci, speváčky, tanečníci či muzikanti. Inšpiráciou v novom školskom roku pre nich môžu byť aj športové družstvá a jednotlivci, ktorí reprezentujú mesto Prešov doma i v zahraničí.

Vidíme sa 2. septembra, dovtedy si ešte vychutnajte oddych a pekné a pohodové prázdniny!                                                   


 
 
ÚvodÚvodná stránka