Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Vodnopólisti pokračujú v začatej tradíciiVytlačiť
 

Delňa láka nielen v tieto horúce dni, ale uplynulý víkend patrila vodnopólistom. Uskutočnil sa tu druhý ročník Beach Water Polo Cup Delňa 2017, ktorý si získava čoraz viac priaznivcov. Zápasy boli vysielané aj online prostredníctvom sociálnej siete.

"Tohto ročníka sa zúčastnilo 7 tímov, pričom sa rozdeli do dvoch skupín a hrali medzi sebou. Víťazi skupín postupovali priamo do semifinále, 2. a 3. družstvá si zahrali playoff na kríž, víťaz hral potom so víťazom skupiny a porazení hrali o konečné 5.miesto," opísal priebeh hlavný organizátor súťaže Matúš Čiernik. Ako ďalej dodal, v repríze minuloročného finále si svoje športové sily medzi sebou zmerali dva najskúsenejšie celky s prevažne aktívnymi hráčmi slovenskej vodnopólovej extraligy.

"Celý turnaj prebehol v skvelej atmosfére a diváci videli množstvo zaujímavých športových momentov," dodal k priebehu podujatia organizátor. Pre deti boli navyše pripravené ukážky prvej pomoci v spolupráci so Slovenským červeným krížom, sprievodných akcií a taktiež viacero súťaží s vecnými darčekmi od partnerov podujatia.

"Aj keď sme mali o jedno družstvo menej ako minulý rok, celkovo sa nám vďaka našim partnerom a pomoci mesta Prešov podarilo úroveň podujatia zvýšiť a už teraz sa tešíme na budúci ročník. Vďaka za podporu a aj za samotnú účasť na podujatí patrí i primátorke mesta Prešov Andrei Turčanovej," vyzdvihol M. Čiernik.

1. miesto Vyprážaný syr (obhajcovia z roku 2016)

2. miesto Partners Group SK team

3. miesto VPNB team - PO

4. miesto Drsné pandy

5. miesto Štyri žalude pre popolušku - PO

6. miesto Prešovské banány - PO

7. miesto Opice na vode

Najlepší hráč: Tomáš Grivalský - Štyri žalude pre popolušku

Najlepší brankár: Tomáš Hoferica - Partners Group SK team

Beach Water Polo Cup Delňa 2017


 
 
ÚvodÚvodná stránka