Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Veľtrh ABC stavebníctva - Záhrada opäť v PrešoveVytlačiť
 

Tradičný veľtrh ABC stavebníctva - Záhrada už po dvadsiaty siedmy raz otvorí svoje brány. Príďte načerpať inšpiráciu do prešovskej Tatran Handball Arény od 3. do 5. apríla, denne od 10.00 do 18.00.

Veľtrh ABC stavebníctva - Záhrada opäť v PrešoveFestival stavebníctva, bývania, záhradníctva a zábavy ponúkne opäť množstvo noviniek, tovaru a materiálov, ale aj podnety pre zlepšenie bývania a bezplatné poradenstvo.

V stánku Slovenskej energetickej a informačnej agentúry sa návštevníci dozvedia napríklad aj informácie o dotáciách na skvalitnenie bývania.

U vystavovateľov možno nájsť takmer všetko, čo je v súčasnosti na trhu, a to v oblasti stavebných materiálov, zatepľovacích materiálov, rôznych typov kúrenia, striech, klimatizácií, dvier, podláh, okien, zámočníckych výrobkov, dokonca aj čističiek odpadových vôd. Počas veľtrhu mnohí vystavovatelia poskytujú aj výrazné výstavné zľavy.

Začínajúcu jar privítajú expozície záhradníkov s kvetmi, stomčekmi, náradím, sadbovými zemiakmi či záhradným nábytkom. Skúsení odborníci zo záhradkárskeho zväzu poradia s pestovaním ovocných a okrasných stromčekov či zeleniny. Pred Veľkou nocou návštevníkov potešia aj ukážky aranžovania veľkonočnej výzdoby a kvetov.

Pred Tatran Handball Arénou sa bude už tradične ponúkať aj rôzny doplnkový tovar a chýbať nebude ani bohaté občerstvenie.

Novinkou najmä pre deti bude výstava modelov kamiónov aj s ukážkami jazdenia.

V Prešove sa počas veľtrhu po prvýkrát predstavia aj minitanky, ktoré si pred halou návštevníci budú môcť pozrieť a dokonca si na nich budú môcť vyskúšať aj jazdiť.

Záver veľtrhu bude patriť študentom a pedagógom Súkromnej Strednej odbornej školy Mladosť v Prešove, ktorí v piatok 5. apríla od 14.00 všetkých ponúknu tradičným 20-metrovým Šarišským závinom s makom a kakaom.

Ten bude určite nielen chutný, ale aj zázračný, pretože bude ukrývať 20 skvelých výhier!

Vstup na veľtrh ABC stavebníctva - Záhrada je bezplatný. Organizátorom je agentúra Bocatius.


 
 
ÚvodÚvodná stránka