Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

V Prešove súťažíme o najkrajšie tablo!Vytlačiť
 

Škôlkari, deviataci, maturanti, absolventi umeleckých škôl – vy všetci sa môžete zapojiť do súťaže o najkrajšie tablo mesta Prešov. Motiváciou sú skvelé ceny pre celé triedy.

Mesto Prešov ponúka recept na najlepšie odbúranie predmaturitného stresu. V súťaži o najkrajšie tablo po prvýkrát spojí všetky končiace ročníky škôl na území mesta. 

Zdroj: http://eoznamko.comJe to jednoduché. Ak navštevujete akúkoľvek prešovskú školu, už dnes môžete odfotiť svoje tohtoročné tablo a fotku poslať na e-mailovú adresu sutaz.presov@gmail.com spolu s kontaktnými údajmi na zástupcu triedy (aby sme ho v prípade výhry vedeli kontaktovať ).

My vaše tablo pustíme do sveta cez facebookový profil Mesto Prešov -  oficiálna stránka od 14. mája, kedy zaslané fotografie budeme zverejňovať v albume Súťaž o najkrajšie tablo mesta Prešov. 

Potom už je len na vás, aby ste fotku svojho umeleckého dielka zdieľali, lajkovali, komentovali a dali o ňom vedieť všetkým! :-)

Každý týždeň (v pondelky 14., 21., a 28. mája) vytvoríme nový album, kam umiestnime fotografie, ktoré nám prídu v danom týždni - aby mali súťažné tablá vyrovnané šance. V každom týždni postúpia do finále tri tablá, ktoré budú mať najviac lajkov.

Vo finále ich bude hodnotiť porota na čele s pani primátorkou Andreou Turčanovou.

Ozaj, viete, o čo hráte? Pripravené sú super ceny – vstup na párty pre celú triedu od klubu Encore či lístky na predstavenia do Divadla Jonáša Záborského v Prešove i do PKO - tiež pre celé triedy.

Výsledky zverejníme počas Dní mesta Prešov.

Tak čo, školáci, idete do toho? Na vaše originálne a kreatívne tablá sa už teraz veľmi tešíme!


 
 
ÚvodÚvodná stránka