Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

V Prešove bude Piano showVytlačiť
 

Fenomenálny slovenský klavirista, spevák a šoumen Jozef Hollý zavíta so svojou “Piano Show” po prvýkrát do Prešova.V Prešove bude Piano show

Jozef Hollý je umelec, ktorý hre na klavír dáva úplne iný rozmer.Svojim virtuóznym a výnimočným spôsobom spája rôzne hudobné žánre a vytvára tak jedinečné symfónie emócií, ktorými zaplavuje srdcia širokého spektra svojich fanúšikov.

Prešov sa 19. mája o 19:00 h môže tešiť na famózny hudobný zážitok v podaní tohto klavírneho virtuóza a šoumena s neopísateľným šarmom. Spolu so svojou kapelou zahrá už známe, energickým štýlom upravené skladby klasickej a filmovej hudby, prepojené s modernými žánrami popu a jazzu. Nebudú chýbať Piráti z Karibiku, Gladiátor, Letec, Let čmeliaka, Asturias, Storm od Vivaldiho, ani Budapest od Georga Ezru a mhohé ďlašie.

“Prešov je pre mňa mestom, cez ktoré často, prechádzam. Má pre mňa veľmi prjemnú atmosféru a čaro. Cítiť, že v ňom žije umelecký duch. Hral som tu už niekoľko súkromných a firemných koncertov. Pred pár rokmi som mal dokonca česť vystúpiť na odovzdávaní cien mesta. Pamätám si na tú nádhernú atmosféru, ktorú sa nám na koncerte podarilo spolu s Prešovčanmi vytvroriť. Často dostávam žiadosti od fanúšikov na verejný koncert a ja sa veľmi teším, že končene môžem odpovedať kladne.Ešte väčšiu radosť mám z priestoru s úžasnou akustikou kina Scala. Tam nás budete môcť 19.mája vidieť a hlavne skvele počuť. Všetci v kapele sa už tešíme, veríme že sa koncert bude páčiť a spoločne vytvoríme opäť krásnu atmosféru a možno aj tradíciu. Všetkých srdečne pozývam”     

Je sa na čo tešiť! Obdarujte sa neopakovateľným zážitkom a vychutnajte si koncert, ktorý zanechá príjemný pocit ešte veľmi dlho.

Účinkujú:
Klavír a spev: Jozef Hollý
Bicie: Palo Balo
Basgitara: Peter Szabo
Klávesy: Matej Šajgalík

19.5.2018 o 19. hodine v kine SCALA

Vstupné : 17.- €, 19.-€ (I. - III. rad )

Informácie a predaj vstupeniek:
Park kultúry a oddychu - Čierny orol, Hlavná 50, 080 01 Prešov
E-mail: pkovstupenkypo@gmail.com
Tel. číslo: 051/77 237 41-2
a v sieti TICKETPORTAL


 
 
ÚvodÚvodná stránka