Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Umenie prírody a človeka - príďte na Bonsai Prešov Exhibition 2019Vytlačiť
 

Krása bonsajov z celého sveta vo veľkej historickej sále. Príďte obdivovať špecifické umenie, ktoré vytvára príroda v spolupráci s človekom.

Umenie prírody a človeka - príďte na Bonsai Prešov Exhibition 2019Organizácia Shohin Slovak Association opäť pripravila pre Prešovčanov aj návštevníkov mesta výstavu pod názvom Bonsai Prešov Exhibition 2019. Podujatie pod záštitou primátorky mesta Prešov sa uskutoční od 26. do 28. septembra 2019, v čase od 9.00 do 19.00 v historickej sále PKO Čierny orol v Prešove.

5. ročník tejto medzinárodnej výstavy prinesie opäť výstavu bonsajov a suiseki v najvyššej svetovej kvalite. Zúčastnia sa na nej najlepší slovenskí aj zahraniční predstavitelia, ktorí návštevníkom priblížia toto krásne umenie.

Umenie prírody a človeka - príďte na Bonsai Prešov Exhibition 2019Prednášky a workshopy v demonštračnom tvarovaní bonsajov  predvedú Kestutis Ptakauskas z Litvy, Milan Roskoš, René Lempeľ a Marek Kravec zo Slovenska, a umenie suiseki manželia Vyhlídalovci. Svoje umenie tiež ukážu nominanti slovenských bonsajových klubov.

Pre najmenších je pripravený detský kútik s množstvom prekvapení, tvorivých dielní a súťaží. Mladí nadšenci a obdivovatelia týchto umeleckých skvostov môžu pri vstupe na výstavu využiť kultúrne poukazy.

Pozývame vás na prehliadku mimoriadnych exemplárov s neopakovateľnou atmosférou. Tešíme sa na vás!


 
 
ÚvodÚvodná stránka