Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

SÚŤAŽ: Valentínske vyznanie mestuVytlačiť
 

Mesto Prešov týždeň pred dňom sv. Valentína spúšťa pre všetkých zamilovaných valentínsku súťaž a pripravené sú aj ďalšie sprievodné akcie. Na dva zaľúbené páry čaká navyše romantická večera pri sviečkach.

Sviatok sv. Valentína sa už od dávna spája s rôznymi formami Valentínske vyznanie mestu Prešov 2017vyznania lásky jeden k druhému, zaľúbených párov, ale aj rodičov k svojim ratolestiam, domácim miláčikom a pod. Preto pripravilo mesto Prešov súťaž o najkrajšie Valentínske vyznanie nášmu mestu. Cieľom súťaže je zapojiť Prešovčanov, aby zasielali romantické fotky so zakomponovaným motívom mesta Prešov. 

Fotografie s kontaktnými údajmi môžu všetci zasielať do 12. februára na mestskú adresu: valentin@presov.sk.  Fotografie zachytávajúce prejav lásky k mestu Prešov cez zamilované páry, rodičov a deti, domácich maznáčikov a pod. budú následne postupne zverejňované v albume na facebookovom profile mesta Prešov (Mesto Prešov - oficiálna stránka).

Majitelia fotografií, ktoré získajú najviac označení "páči sa", budú odmenení romantickou večerou pri sviečkach. Na pomyselnom rebríčku sa môžu ocitnúť dvaja víťazi, dva páry si tak budú môcť užiť atmosféru valentívnej večere od mesta.

Počas dní pred sv. Valentínom sa budú môcť zaľúbené páry fotografovať aj pri tradičnom valentínskom srdci v centre mesta a pripravený je aj  Valentínsky tanečný večer v spolupráci s organizátormi Národného týždňa manželstva.

                    Víťazná fotografia, Valentín 2016

Víťazná fotografia súťaže Valentínske vyznanie mestu 2016 bola vytvorená v máji 2013 na Solivare, pri národnej kultúrnej pamiatke a zaslala nám ju Silvia Nováková.

 
 
ÚvodÚvodná stránka