Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Skvelé úspechy prešovských karatistovVytlačiť

Mladí prešovskí karatisti zbierajú úspechy na každom kroku. Od začiatku októbra  preverilo výkony detí z PRESOV KARATE KIDS niekoľko zaujímavých súťaží.

Skvelé úspechy prešovských karatistovPrvou z nich bol ĽUBOVNIANSKY POHÁR v Starej Ľubovni, kde PRESOV KARATE KIDS získali skvelých 8 medailí. Deti nesklamali a bojovali zo všetkých síl.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS si môžete pozrieť TU.

Koncom októbra nasledovala sledovaná Žiacka liga a M-VÚKABU. Žiacka liga je súťaž, kde karatisti pred 2 sezónami získali pohár pre klub v rámci celkového poradia (2. miesto). PRESOV KARATE KIDS zabojovali aj tentoraz a doniesli si z Košíc 34 medailí. Presadili sa aj nováčikovia, z ktorých sa pomaly stávajú silné piliere detskej reprezentácie Prešova. Deti podali výborné výkony.

Karate však nie je len o medailách, ale hlavne o sile prekonať svoj strach a postaviť sa akémukoľvek protivníkovi.

Skvelé úspechy prešovských karatistovVÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS NA ŽIACKEJ LIGE A M-VÚKABU

Súťažou, ktorá preverila prešovské KARATE KIDS bol aj TRSTENSKÝ POHÁR 2018. Tu Prešovčatá získali dokopy 8 medailí!

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS NA TRSTENSKOM POHÁRI

Poslednou súťažou v novembri bolo 2. kolo Pohára kadetov a juniorov SR, keď staršie PRESOV KARATE KIDS cestovali do ďalekých Šurian. Výprava nebola veľká a s ňou ani medailové očakávania. Napriek tomu sa im podarilo uloviť v kategóriách starších bronzovú medailu. Získala ju najskúsenejšia reprezentantka Miška Bryndzová.