Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Seniori o bowlingový titulVytlačiť
 

Bowlingový turnaj seniorov má za sebou úspešný prvý ročník. Zvíťazilo družstvo Jednoty dôchodcov Slovenska MO-III.

Na prvom ročníku bowlingového turnaja seniorov Seniori o bowlingový titulsa súťažilo o Pohár primátorky Andrey Turčanovej, ktorá súťaž aj otvorila. Predstavilo sa až 25 družstiev z celého Prešova s celkovým počtom 100 súťažiacich. Nechýbalo pravé športové nasadenie, fandenie ani emócie. Najviac sa na turnaji darilo družstvu  Jednoty dôchodcov Slovenska MO-III, ktorého členovia nazbierali 588 bodov. Všetci si pritom pochutnali na občerstvení, ktoré im pripravilo mesto Prešov.

Bowlingový turnaj seniorov, ktorého prvý ročník sa uskutočnil v závere minulého týždňa, je pokračovaním niekdajšieho obľúbeného vianočného turnaja v tomto športe s novými pravidlami a predovšetkým s rozšírenými možnosťami účasti. Na turnaj tak mohlo prísť dvakrát viac športovania chtivých seniorov, ako aj občanov s nepriaznivým zdravotným stavom, ktorí využívajú služby prešovských denných centier.

Atraktívny turnaj aktívnych seniorov - Súťaž seniorov v bowlingu o putovný pohár primátorky mesta tak má za sebou úspešný úvod. Ďalšie pokračovanie napíše na budúci rok. 

Seniori o bowlingový titulSeniori o bowlingový titulSeniori o bowlingový titulSeniori o bowlingový titulSeniori o bowlingový titulSeniori o bowlingový titul


 
 
ÚvodÚvodná stránka