Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Program podpory lokálnych komunítVytlačiť
 

Nadácia COOP Jednota vyhlásila pre mestá a obce v rámci nového projektu „Program podpory lokálnych komunít“ výzvu na podávanie žiadostí o grant vo výške 6 000 €.

Nadácia COOP Jednota vytvorila nový projeProgram podpory lokálnych komunítkt zameraný na podporu lokálnych komunít. Jeho cieľom je podnecovať a podporovať rozvoj miestnych a regionálnych iniciatív ako aj podporiť účasť občanov na miestnom a regionálnom rozvoji formou drobných stavieb ako sú komunitné záhrady, altánky a prístrešky, ihriská, výsadba a udržiavanie zelene či propagácia tradícií Slovenska a pod.

Žiadosti o grant vo výške 6 000 €  spolu s vypracovanými projektami je potrebné doručiť poštou alebo osobne na regionálne vedenie COOP Jednoty, spotrebné družstvo v termíne od 15. 05. 2017 do 15. 07. 2017.

Žiadostí o grant je potrebné podať spolu s projektami (každá obec alebo mesto musí predložiť 3 projekty) v rámci nového projektu pod názvom „Program podpory lokálnych komunít“.

Projekty môžu podávať orgány miestnej samosprávy, mimovládne organizácie a vzdelávacie inštitúcie  do  15.07.2017.

Materiály týkajúce sa tohto projektu, vrátane podmienok účasti a žiadosti o grant, nájdete na stránke: https://www.coop.sk/sk/program-podpory-lokalnych-komunit.


 
 
ÚvodÚvodná stránka