Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Príležitosť pre trénerov atletikyVytlačiť
 

V Prešove sa budú vzdelávať trenéri atletiky, ktorí sa venujú deťom. Seminár organizuje Slovenský atletický zväz Vás v spolupráci s IAAF. 

Školenie IAAF trénerov Detskej atletiky (Kids´ Athletics Školenie IAAF trénerov Detskej atletikyCoaches) sa uskutoční 16. 03. 2018 v Prešove od 8. 00 h v priestoroch Fakulty športu Prešovskej univerzity v Prešove.

Je určené pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac ohľadom inovatívnych tréningových prostriedkov v tréningovom procese detí, ktorí majú záujem viesť alebo vedú športovú prípravu mladých atlétov (vo veku od 5 – 11 rokov) a ktorí majú taktiež záujem organizovať tréningové jednotky a preteky Detskej atletiky vo svojom regióne.

Školenie bude rozdelené na teoretickú a praktickú časť. Teoretická časť bude trvať cca 3 hodiny a praktická časť bude trvať cca 4 hod.

Školiteľom IAAF trénerov Detskej atletiky (Kids´ Athletics Coaches) bude prof. PaedDr. Ivan Čillík, CSc, profesor z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, taktiež lektorky Detskej atletiky (Kids´Athletics Lecturer) a Mgr. Veronika Ľašová a PaedDr. Simona Blanárová, PhD., koordinátorky Detskej atletiky Slovenského atletického zväzu.

Školenia sa môžu zúčastniť tréneri alebo učitelia telesnej výchovy. Slovenský atletický zväz nezabezpečuje preplatenie cestovného ani ubytovania. Každý účastník získa certifikát trénera Detskej atletiky.

Prihlásiť sa na školenie je možné len do 09. 03. 2018 - TU

Bližšie informácie získate na mailovej adrese: lasova@atletika.sk

alebo na telefónnom čísle:0918 432 081

viac tiež: TU


 
 
ÚvodÚvodná stránka