Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Prešovskí volejbalisti zdolali v príprave KošiceVytlačiť
 

Hráči VK MIRAD PU Prešov sa po fyzicky náročnej a silovej augustovej časti prípravy, venujú viac herným činnostiam a volejbalu. Cez víkend hostili ďalšieho extraligového súpera.

Prešovskí volejbalisti zdolali v príprave KošiceV posledný augustový deň odohrali na domácej palubovke priateľský zápas proti omladenému družstvu vicemajstra Slovenska, VK KDS ŠPORT Košice.

„Košičania majú nabitý herný program a som veľmi rád, že si našli čas na zápas v Prešove. S trénerom Vlkolínskym sme sa dohodli na celých setoch do 25 bodov. Vyhrali sme 3:2 a  musím povedať, že naši hráči hrali tímovo, súdržne. To, čo sme si s loptami natrénovali, aj plnili. Veľmi milo ma prekvapili mladší hráči, hlavne Boris Velička,“ uviedol tréner domácich, Erik Digaňa.

Prešovskí volejbalisti zdolali v príprave Košice„Zopár zlozvykov u jednotlivcov ešte musíme upraviť, ale ide to. K zlepšeniu nestačia len prepracované cvičenia a šikovní spoluhráči, ale najdôležitejšie je to spracovať vo vlastnom softvéri. Samozrejme, pred štartom extraligy nás čaká ešte dlhá cesta a hlavne veľa tréningových hodín,“ ukončil svoje vyjadrenie prešovský lodivod. 

V dňoch 5. - 7. septembra sa Šarišania predstavia na turnaji v Maďarsku. Okrem domáceho celku VRC Kazincbarcika si pod vysokou sieťou zmerajú sily s tímom Volejbal Brno a opäť aj s Košičanmi.

Foto: Alžbeta Škvarková


 
 
ÚvodÚvodná stránka