Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Prešov Night Run uzavrie Hlavnú ulicu a širšie centrum mestaVytlačiť
 

Už v piatok sa bude v Prešove bežať pod osvetlením nočných lámp. Podujatie Prešov Night Run, ktoré otvára bežeckú sezónu v Prešove, sa však nezaobíde bez dočasných obmedzení.

Prešov Night Run uzavrie Hlavnú ulicu a širšie centrum mestaV piatok 5. apríla 2019 budú Hlavná ulica a širšie centrum mesta úplne uzavreté, a to v čase od 18.00 do 21.30 podľa situácie na mape.

Cestná premávka bude v danom čase vedená po obchádzkovej trase, a to po priľahlých komunikáciách na ul. Duklianska, Levočská, Okružná, Remscheidská, Škultétyho, Kuzmányho, Lesík delostrelcov, Hollého a Šafárikova.

Počas uzávierky bude MHD presmerovaná po náhradnej trase cez ul. Levočská, Duklianska, Obrancov mieru, 17. novembra a Škultétyho. Trolejbusová doprava bude nahradená autobusovou.

Prešov Night Run uzavrie Hlavnú ulicuNa aké zmeny v MHD sa treba pripraviť?

  • Trolejbusové linky 4 a 8 budú premávať po obchádzkovej trase cez ulice Škultétyho, 17. novembra a Obrancov mieru.
  • Linka č. 32 bude premávať obojsmerne cez Okružnú ulicu, otáčať sa bude cez zastávky Levočská a Clementisova.
  • Spoj linky č. 12 zo Sibírskej o 18.30 medzi zastávkami Dilongova a Veľká pošta bude premávať cez Moyzesovu a Grešovu ulicu.
  • Ostatné linky budú premávať po základnej obchádzkovej trase cez Okružnú ulicu. Na obchádzkovej trase budú zastavovať na zastávkach Okružná, Floriánova, Poliklinika.
  • Všetky spoje, ktoré začínajú na zastávke Divadlo Jonáša Záborského, budú začínať na zastávke Okružná (smer Floriánova).

 

Dočasne nefunkčné zastávky Náhradné zastávky
Na Hlavnej (obojsmerne) Okružná (obojsmerne)
Trojica (obojsmerne) Floriánova (obojsmerne)
Divadlo Jonáša Záborského Okružná (smer Floriánova)

 

Pri cestovaní do centra mesta linkami č. 4 a č. 8 odporúča Dopravný podnik mesta Prešov prestup na autobusové linky na zastávke Železničná stanica.


 
 
ÚvodÚvodná stránka