Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Počas Prešovského polmaratónu bude centrum mesta uzavretéVytlačiť
 

Už tento víkend bude Prešov strediskom historicky prvého Prešovského polmaratónu. V súvislosti s týmto podujatím bude centrum mesta uzavreté pre autá aj MHD.

15. septembra bude Hlavná ulica  úplne uzatvorená pre autá i MHD, a to v čase od 9.15 do 13.30. Širšie centrum mesta bude kvôli pretekom uzatvorené v čase od 7.00 do 15.00.

Počas Prešovského polmaratónu bude centrum mesta uzavretéCestná premávka bude vedená po priľahlých komunikáciách na ul. Duklianska, Levočská, Obrancov mieru, 17. novembra, Škultétyho, Kuzmányho, Lesík delostrelcov, Hollého a Šafárikova.

Počas uzávierky bude Mestská hromadná doprava presmerovaná po náhradnej trase cez ul. Levočská, Duklianska, Obrancov mieru, 17. novembra, Škultétyho. Trolejbusová doprava bude nahradená autobusovou. Dopravný podnik mesta Prešov a.s. zriadi dočasnú zastávku na ul. Kuzmányho v oboch smeroch.

V súvislosti s uzávierkou Hlavnej ulice a širšieho centra mesta prosíme občanov o trpezlivosť. Zároveň všetkých pozývame na toto unikátne bežecké podujatie a veríme, že spolu strávime príjemný sviatočný deň plný radosti zo športu.


 
 
ÚvodÚvodná stránka