Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Plavecká štafeta 2017Vytlačiť
 

Štartuje tradičná Plavecká štafeta mesta Prešov. Do jej prvej časti sa môžete zapojiť už v stredu 8.novembra 2017. 

Plavecká štafeta miest je tradičná národná Plavecká štafeta 2017korešpondenčná súťaž zameraná na rekreačné a kondičné plávanie. Vytvára priestor, aby sa v bazéne stretli v rovnakom čase všetky generácie a propagovali celoročne využiteľné pohybové aktivity.

Plavecká štafeta miest je súčasťou celoročného programu Asociácie športu pre všetkých Slovenskej republiky SLOVENSKO V POHYBE, ktorého cieľom je zapojiť v roku 2017 do športu pre všetkých a pohybových aktivít viac ako 150 000 účastníkov.

V Prešove sa štafeta uskutoční tradične v dvoch etapách - prvá bude 8.11.2017 v školskom bazéne Sťuka pri ZŠ Mirka Nešpora, druhá 28.11.2017 v školskom bazéne Delfín pri ZŠ Májové námestie. 

V čase od 08.00 h do 20.00 h budú môcť plávať školáci, stredoškoláci i široká verejnosť. Zaplávať môžu 25, 50 či sto metrov voľným spôsobom. 

Prešovčania tak môžu ukázať, že vedia podporiť svoje mesto a počas týchto hodín zaplávať čo najviac metrov, aby sa v porovnávaní s ďalšími zapojenými mestami umiestnili čo najlepšie. 

 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka