Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

OZNÁMENIE MESTA PREŠOV o verejnom žrebovaní vyhradených plôch na umiestňovanie volebných plagátov na informačných stojanoch počas volebnej kampane pre voľby poslancov Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja Vytlačiť
 

Podľa § 16 zákona č. 181/2014 Z. z. o volebnej kampani a o zmene a doplnení zákona č. 85/2005 Z. z. o politických stranách a politických hnutiach v znení neskorších predpisov obec všeobecne záväzným nariadením vyhradí miesta a ustanoví podmienky na umiestňovanie volebných plagátov na verejných priestranstvách počas volebnej kampane pre voľby do orgánov samosprávnych krajov. Vyhradená plocha musí zodpovedať zásadám rovnosti kandidujúcich subjektov.

Podľa čl. 2 ods. 1 Všeobecne záväzného nariadenia mesta Prešov č. 16/2015 o vyhradení miesta na umiestňovanie volebných plagátov na verejných priestranstvách mesta Prešov počas volebnej kampane (ďalej len „nariadenie“) mesto vyhradí pre každý kandidujúci subjekt rovnakú plochu na umiestňovanie volebných plagátov na informačných stojanoch, ktoré umiestni na Hlavnej ulici v časti pešej zóny.

Podľa čl. 3 písm. b) a c) nariadenia vyhradená plocha na umiestňovanie volebných plagátov na informačných stojanoch pre kandidujúce subjekty sa označí pre voľby poslancov zastupiteľstva samosprávneho kraja číslom určeným žrebom verejným žrebovaním vyhradených plôch; pre voľby predsedu samosprávneho kraja číslom totožným s číslom na zozname zaregistrovaných kandidátov.

Verejné žrebovanie vyhradených plôch na umiestňovanie volebných plagátov na informačných stojanoch počas volebnej kampane pre jednotlivé kandidujúce subjekty pre voľby poslancov Zastupiteľstva Prešovského samosprávneho kraja sa uskutoční dňa

18.9.2017 (pondelok) o 15.00 hod. v radnej sieni

Mestského úradu v Prešove, Hlavná 73, I. poschodie, vpravo.

 

Voľby do PSK - ilustračný obrázok


 
 
ÚvodÚvodná stránka