Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Odštartovala 3b Junior Hokejbalová ligaVytlačiť
 

5. októbra začal na ihrisku v areáli ZŠ Čsl. Armády písať už svoju tretiu kapitolu jedinečný projekt 3b JUNIOR Hokejbalovej ligy o Putovný pohár mesta Prešov.

Odštartovala 3b Junior Hokejbalová ligaAj tento rok sa ho zúčastní viac ako 150 žiakov šiestich základných škôl nášho mesta, ale aj priľahlých obcí, ktorým učaroval tento krásny a rýchly šport majstrov sveta.

„Sme veľmi radi že sa nám aj pre tento školský rok podarilo odštartovať Junior hokejbalovú ligu za podpory mesta Prešov. Verím, že nás čaká krásna sezóna, už prvý turnaj ukázal zopár pekných tesných výsledkov a dúfam, že o víťazstvo sa bude bojovať do posledného kola,“ uviedol Peter Kochan, zástupca o.z. Hokejbal.

Odštartovala 3b Junior Hokejbalová ligaAj napriek tomu, že Slovensko je v hokejbale veľmoc, školy okrem tejto ligy nemajú možnosť sa zapojiť hokejbalových súťaží.  Organizátori veria, že hokejbalistov čaká krásna sezóna, už prvý turnaj ukázal zopár pekných tesných výsledkov  a o víťazstvo sa bude bojovať do posledného kola.

„Hokejbalu sa v Prešove darí, okrem mužskej hokejbalovej ligy sme v minulom roku vstúpili aj do hokejbalovej extraligy, kde žiaci zbierajú skúsenosti v kategórii U12 a veríme, že v našej Junior hokejbalovej lige objavíme nových talentovaných hokejistov, ktorých potom zapracujeme do nášho extraligového mužstva,“ dodal Peter Kochan.


 
 
ÚvodÚvodná stránka