Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Nový školský rok odštartoval aj v PrešoveVytlačiť
 

Nový školský rok sme dnes úspešne odštartovali aj v Prešove. Primátorka mesta Andrea Turčanová a jej 2 zástupcovia sa prihovorili deťom v 7 školských zariadeniach.

Nový školský rok odštartoval aj v PrešoveNový školský rok 2019/2020 sa dnes začal aj pre 7097 prešovských žiakov. 873 z nich zasadlo do školských lavíc úplne po prvýkrát. Nový školský rok preverí vedomosti aj 718 deviatakom.

Z krajších a modernejších priestorov sa v novom školskom roku môžu tešiť deti v MŠ Čapajevova, Važecká a Sládkovičova. Žiaci v ZŠ Matice slovenskej a ZŠ Šmeralova si zas na hodinách telesnej výchovy či počas krúžkov zašportujú v moderne vybavených telocvičniach.

Primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová dnes navštívila ZŠ Sibírsku a MŠ Sládkovičovu. Prvý zástupca primátorky Vladimír Feľbaba zas povzbudil žiakov na začiatku nového školského roka v ZŠ Prostějovská, ZŠ Matice slovenskej a v MŠ Važecká.

Druhý zástupca primátorky Pavol Neupauer navštívil deti v Základnej škole Šmeralova a poprial krásny školský rok aj najmenším deťom v škôlke na Čapajevovej ulici.

Všetkým deťom prajeme krásny a úspešný nový školský rok 2019/2020!


 
 
ÚvodÚvodná stránka