Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Na káve s...so Stanislavou KašperovouVytlačiť
 

Hosťom ďalšieho, už štvrého, pokračovania malej talkshow "Na káve s...", ktorá vznikla v priestoroch prešovského Denného centra Sabinovská 34, bola herečka Stanislava Kašperová. 

Na káve s...so Stanislavou KašperovouSeniori ju poznajú nielen z prešovského Divadla Jonáša Záborského, ale aj zo seriálu ZOO, či ako kapitánku tímu v Milujem Slovensko. Jej poslaním je aj práca v Červených nosoch, kde sa ako sestrička Vydarená venuje chorým detičkám v nemocniciach, a tri roky už aj seniorom...  A tu je aj spojitosť a dôvod, prečo bola táto úspešná herečka hostkou tejto vydarenej talkshow, kde publikum tvoria práve seniori.

Okrem dobrej nálady pri rozprávaní zážitkov a príbehov, priniesla seniorom tiež veľkú vďaku za to, že sú, za ich celoživotnú prácu a dodala im pocit, že sú naďalej potrební a milovaní. 

„Ďakujeme za veselé popoludnie a už teraz sa tešíme na ďalšieho hosťa, ktorým bude investigatívny novinár Patrik Herman,“ prezradila vedúca tohto denného centra Eva Kakaščíková meno ďalšieho skvelého hosťa, ktorý príde na Sabinovskú ulicu.


 
 
ÚvodÚvodná stránka