Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Mažoretky Diridonky hviezdili v ZáhrebeVytlačiť
 

Posledný októbrový víkend 27.10. – 28.10. sa mažoretky DIRIDONKY zúčastnili medzinárodnej mažoretkovej súťaže v Záhrebe WORLD CUP 2018. Podarilo sa im vybojovať niekoľko pódiových umiestnení.

 

Mažoretky Diridonky hviezdili v ZáhrebeV disciplíne TRIO baton junior získali 3. miesto, v disciplínach SÓLO baton kadet, MINI baton junior, MIX kadet veľká formácia a MIX junior veľká formácia si zas vybojovali 2. miesto. V kráľovskej disciplíne BATON junior veľká formácia získali dievčatá zlaté medaily a vybojovali si titul Víťaziek Svetového pohára!

 

Všetky víťazné choreografie, ale aj mnohé iné, s ktorými sa prezentovali na súťažiach v tomto roku, môžete vidieť na ich Galakoncerte, ktorý mažoretky DIRIDONKY usporiadajú pri príležitosti 25. výročia ich vzniku.

Mažoretky Diridonky hviezdili v ZáhrebeOkrem týchto súťažných zostáv uvidíte vystúpenia mladých začiatočníčok, ktoré sa len zoznamujú s mažoretkovým športom, ale aj choreografiu Happy mommas a krásne vystúpenia pozvaných hostí zo súborov Grimmy, ZUŠ D. Kardoša a   Dúbravienky. Takisto sa môžete tešiť aj na vystúpenia bývalých členiek DIRIDONIEK v iných tanečných štýloch.
Galakoncert k 25. výročiu ich vzniku sa uskutoční 9.11.2018 o 17.00 hod. v Kine Scala. 
Lístky si môžete kúpiť v PKO na Hlavnej ulici alebo v stredisku PKO na Exnárovej ul. u p. Borodáčovej .


 
 
ÚvodÚvodná stránka