Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Kde nájdeme program Dní mesta Prešov 2017? Vytlačiť
 

Dni mesta Prešov 2017 prinášajú bohatý program. Nájdete ho na plagátoch, letákoch, na webových informačných zdrojoch, mailami i sms-kami.  

Tohtoročné Dni mesta Prešov sa začínajú už o týždeň - Kde nájdeme program Dní mesta Prešov 2017? v pondelok 5. júna a potrvajú do nedele 10. júna. Program je pripravený, stačí si len vybrať. A kde sa o tom všetkom môžu občania dozvedieť? Okrem tradičným plagátov vyvesených na výlepových plochách, v autobusoch či na zastávkach MHD, je program aj na letákoch, ktoré sú už distribuované prostredníctvom klientského centra na  Jarkovej ulici, sú dostupné na vrátniciach mestkého úradu a rovnako aj v Mestskom informačnom centre. Budú tiež rozdávaKde nájdeme program Dní mesta Prešov 2017? né v uliciach Prešova. 

Mesto pripravilo aj špeciálnu webovú stránku s podrobným programom tohtoročných dní mesta: 

http://dnimesta.presov.sk/

Samozrejme, program je zverejnený aj v kalendári udalostí, ktorý je súčasťou mestskej webovej stránky www.presov.sk

http://www.presov.sk/kalendar-podujati/ca/313763/ma0/2017-06-05/.html

Okrem toho informácie o tomto podujatí sprostredkúva aj facebooková stránka mesta Prešov: https://www.facebook.com/msupresov/ ,

ako aj jej podstránka Udalosti (Events):

https://www.facebook.com/pg/msupresov/events/?ref=page_internal

Prehľad podujatí nájdete aj na stránke Mestské Informačné Centrum Prešov:

http://www.gopresov.sk/sk/

Tohtoročnou novinkou je poskytovanie informácií aj cez mobilnú aplikáciu: http://www.presov.sk/oznamy/informacie-priamo-k-vam-do-mobilu-alebo-e-mailom.html Stačí ak sa zaregistrujete na http://www.presov.sk/sms-info.html a budete dostávať informácie o diani v meste priamo na svoj mobil, alebo na emailovu adresu, teda, obrazne povedané, prídu za ľuďmi priamo do ich "obývačky" 

Všetky možnosti na prijatie informácie sú pritom bezplatné, veríme, že každý, kto chce byť informovaný si z nich dokáže vybrať. 


 
 
ÚvodÚvodná stránka