Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Karate klub Junior Prešov pripravil Karate camp pre 15 detíVytlačiť
 

Malí karatisti z Prešova a Spišskej Novej Vsi majú za sebou týždeň plný športu, tréningov a zábavy. Tréneri z Karate klubu Junior Prešov pre nich koncom augusta pripravili bezplatné podujatie Karate Kids Prešov Camp 2019.

Karate klub Junior Prešov pripravil Karate camp pre 15 detíDejiskom campu bola obľúbená rekreačná lokalita Sigord pri Prešove, kde zavítala aj primátorka mesta Prešov, Andrea Turčanová. Snaha organizátorov priniesla ovocie. 15 detí vrátane malých obyvateľov krízového centra v Spišskej Novej Vsi zažilo v campe plnohodnotné atletické chvíle v podobe tréningov KATA so senseiom Valentom a tréningov KUMITE so senseiom Jánom Imrichom a jeho synom Dominikom, ktorý je zároveň reprezentantom Slovenskej republiky v karate a medailistom z viacerých európskych aj svetových podujatí.

Okrem toho si deti vyskúšali aj jazdu vláčikom, jazdenie s motorkármi, videli prezentáciu Ozbrojených síl Slovenskej republiky, ohňostroj, predstavenie bábkového divadla Gašparko, vyšantili sa na kúpalisku a v nafukovacích hradoch, vyskúšali si točenie videa, zažili veľkú opekačku spojenú s grilovačkou a stretli sa aj s maskotmi Olafom a Miňom. Ako spomienku na camp si deti odniesli domov klubové tričká a rôzne hračky.   


 
 
ÚvodÚvodná stránka