Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Jedna aplikácia rovná sa všetky prešovské akcie Vytlačiť
 

Stiahnite si appku Eventland - top events and places a žiadne podujatie v Prešove Vám už neujde!

Mesto Prešov v spolupráci s Eventland.eu ponúka Prešovčanom bezplatnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej sa môžu dozvedieť o akciách a podujatiach v ich okolí. Aplikácia Eventland ponúka užívateľom prehľad aktuálnych udalostí v okolí, do ktorých sa môžu zapojiť, alebo si prostredníctvom aplikácie môžu vytvoriť vlastnú akciu.

"Prešov si tento rok pripomína 770. výročie prvej písomnej zmienky, v rámci ktorého organizujeme v spolupráci s partnermi každý mesiac množstvo podujatí, akcií a predstavení. Okrem webstránky zriadenej pri tejto príležitosti prichádza mesto v spolupráci s tímom od aplikácie Eventland s novinkou, ktorá ponúka Prešovčanom byť stále „v centre diania“," uviedla k novej aplikácii primátorka Andrea Turčanová.

Zaujímavosťou je aj to, že autorkou aplikácie je Prešovčanka Tina Babíková. „Našim cieľom bolo vytiahnuť ľudí z online do offline sveta a zapojiť ich do aktivít, ktoré pre nich robia miestni obyvatelia, alebo obec,“ povedala Prešovčanka Tina Babíková, ktorá je jednou z autoriek tejto aplikácie.

Buďte teda v obraze, čo sa deje okolo vás a nechajte sa vtiahnuť do života miestnej komunity pomocou novej mobilnej aplikácie! Navštívte koncerty, kultúrne výstavy, festivaly, bláznivé trhy, športové podujatia alebo rôzne eventy. Aplikácia v sebe obsahuje všetky informácie na jednom mieste bez nutnosti prezerania dlhých článkov a rôznych webových stránok, aplikácia
umožňuje aj vytvoriť si vlastnú personalizovanú mapu udalostí, ktoré plánujete navštíviť, vybrať si čo Vás zaujíma a v konkrétny deň, ktorý potrebujete.

Aplikácia jeEventland Prešov bezplatne dostupná pre užívateľov operačného systému Android aj iOS.

Neváhajte a „spojte“ sa s kultúrnym, športovým a spoločenským životom v Prešove. Stiahnite si apku teraz a zistite, čo sa deje kedykoľvek okolo Vás.

Eventland Prešov
 


 
 
ÚvodÚvodná stránka