Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Jazykovka štartuje zápisy na nový školský rokVytlačiť
 

Aj tento rok sa na konci júna uskutoční zápis do kurzov najväčšej Jazykovej školy Prešovského samosprávneho kraja.  Zapísať sa môžete nielen do prvých ročníkov, ale budú sa dopĺňať aj vyššie ročníky.

Jazykovka rozbieha zápisy na nový školský rokStačí prísť na zápis, dohodnúť si termín otestovania vedomostí, a ste zaradení do toho správneho kurzu.  „Jazykovka“ Vás potom pripraví napr. na rôzne stupne zahraničných jazykových certifikátov (nemecký Goethe-Zertifikat), prípadne na maturitnú skúšku.

Svoje jazykové vzdelávanie môžete ukončiť štátnou jazykovou skúškou a rozšíriť si tak svoju kvalifikáciu o vyučovanie cudzieho jazyka na ZŠ alebo SŠ. Pre pedagógov to taktiež znamená možnosť získania 60-tich kreditov. Záleží len na Vás, aký máte cieľ a o aký jazyk máte záujem.

Jazyková škola  Vám ponúka 140 hodinové celoročné kurzy – od základných až po prípravné na štátnicu, a to v rámci  anglického, francúzskeho, nemeckého, ruského, španielskeho a talianskeho jazyka – v stredných a vyšších kurzoch aj so zahraničnými lektormi. Celú ponuku jazykových kurzov nájdete na www.jspresov.sk

Termíny zápisov:

ANGLICKÝ JAZYK  – 21. jún 2018 /štvrtok/  od 9.00 – 18.00 hod.;

FRANCÚZSKY, NEMECKÝ, RUSKÝ, ŠPANIELSKY a TALIANSKY JAZYK - 22. a 25. jún 2018 /piatok a pondelok/ od 9.00 do 18.00 hod.

Miesto zápisu: Jazyková škola , Plzenská 10, Prešov

Bližšie informácie nájdete na www.jspresov.sk  alebo  www.facebook.sk/jspresov


 
 
ÚvodÚvodná stránka