Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Floorball Academy Prešov hľadá posilyVytlačiť
 

Máš viac ako 16 rokov, chuť hrať floorball a posilniť svojím talentom Floorball Academy Prešov? Neváhaj a prihlás sa!

Príprava na sezónu začala pre Floorball Academy Prešov už v júni, a to letným naberaním kondície. Ostrý štart do sezóny je zaručený, keďže im žreb do prvého kola určil súpera zo Sabinova - 21.09.2019 odohrajú svoj prvý zápas v 1. lige na domácej palubovke na SŠ Ľ. Podjavorinskej.

Floorball Academy Prešov hľadá posilyAk máš chuť sa k nim pridať, potrebuješ len hokejku, talent a môžeš s Floorball Academy Prešov hrať a plniť si sen.

Viac informácií nájdeš na tel. č. 0915 301 964 alebo na fanpage Floorball ACADEMY Prešov http://www.facebook.com/FloorballACADEMYPresov/

Floorball ACADEMY Prešov je športovou organizáciou zameranou na užitočné trávenie voľného času detí, mládeže, no neposlednom rade i dospelých. Jej prvá sezóna začala budovaním Mužského A-teamu začiatkom roku 2018. V samotnej sezóne 2018/2019 si v zápasoch  II.ligy - Východ počínali viac než dobre, keď si  po neľahkom priebehu vybojovali postup do celoslovenskej 1. ligy. Delí ich už len krôčik k vytýčenému cieľu - vyhrať 1.ligu a zahrať si Slovenskú Extraligu.

V novej sezóne si zmerajú sily s mužstvami po celom Slovensku od Bratislavy, Trnavy, cez Topoľčany a Žilinu, ďalej Dubnicu, Detvu a Čadcu, až po mužstvá na Východe - Košice a Sabinov.

Mgr. Lucia Krivdová


 
 
ÚvodÚvodná stránka