Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Festival plný pracovných príležitostíVytlačiť
 

Mesto Košice bude opäť na jeden deň strediskom pracovných a vzdelávacích príležitostí. Profesia days sú podujatím pre všetkých, ktorí si hľadajú prácu alebo sa chcú vo svojej kariére posunúť ďalej.

Festival plný pracovných príležitostíDo Spoločenského pavilónu v Košiciach mieri 3. ročník festivalu príležitostí Profesia days Košice. Vo štvrtok 26. septembra 2019 sa tak stretnú tisícky záujemcov so zástupcami vyše stovky firiem z regiónu i z celého Slovenska.

Na 3. ročníku festivalu príležitostí nebudú chýbať firmy z oblastí ako IT, administratíva, obchod a služby, bankovníctvo a financie, výroba a priemysel a ďalších. Okrem pracovných miest budú ponúkať odborné konzultácie a kariérne poradenstvo, ale aj modelové pohovory. Súčasťou budú aj populárne osobnostné, jazykové a IT testovania s bezplatným certifikátom.   

Na svoje si však prídu aj tí, ktorí sú so svojou prácou spokojní, no majú chuť inšpirovať sa príbehmi známych a úspešných osobností z kultúry, športu či médií alebo rozšíriť svoje profesionálne vedomosti.

Festival plný pracovných príležitostíNovinkou tohto ročníka budú tzv. Ostrovy príležitostí – priestory vyčlenené pre workshopy a firmy pôsobiace v danej oblasti. Záujem o prácu v marketingu a IT je veľmi vysoký, práve preto sa tento rok môžu návštevníci tešiť na Ostrov kreativity a marketingu a Ostrov startupov & IT. Predstavia sa v nich zástupcovia lokálnych agentúr či marketéri z interných oddelení firiem, IT špecialisti a začínajúci či etablovaní podnikatelia. Tieto dva ostrovy doplní Ostrov zdravia zameraný na work-life balance, a teda ako zosúladiť osobný život s tým pracovným, čo je v dnešnej hektickej dobe veľmi aktuálne. Okrem workshopov budú jeho súčasťou aj merania tuku, zraku a zdravé firmy, ktoré poskytujú svojim zamestnancom „zdravé“ benefity.

Festival príležitostí Profesia days Košice prebieha 26. septembra 2019 od 9:00 do 19:00 v Spoločenskom pavilóne. Vstupenky zadarmo na www.profesiadays.sk.

Petra Konáriková

Profesia spol., s.r.o.


 
 
ÚvodÚvodná stránka