Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Fantastický výsledok pre Panterov z tohtoročných ME v KickboxeVytlačiť
 

1 zlatá, 1 strieborná a 1 bronzova medaila je konečný medailový zisk Prešovských panterov na WAKO Majstrovstvách Európy, ktoré sa tento krát uskutočnili v Bratislave. Je to vylepšený výsledok pre seniorských reprezentantov nášho klubu ako bol z posledných ME. Tento výsledok odzrkadľuje dlhodobú prácu s mládežou a ich odhodlanie vystúpiť na tie najvyššie méty.

Fantastický výsledok pre Panterov z tohtoročných ME v KickboxeFantastický turnaj zažil aktuálny majster sveta Marek Karlík, ktorý prešiel turnajom bez zaváhania a získal do svojej zbierky poslednú trofej, ktorá mu chýbala - titul Majstra Európy v kick-lighte do 74 kg. Je jediným zo Slovenska, ktorý sa môže pochváliť ziskom všetkých juniorských a seniorských titulov z ME a MS.                    

Viktória Miroslava Sofia Adamečková -  bronzová medailistka z posledných ME Loutraki 2016, si vylepšila  umiestnenie. Dlhoročná príprava sa pretavila do disciplinovaného dodržiavania pokynov trénera a postupový zápas vyzeral presne podľa pripraveného scenára, kde súperke nedovolila zvrátiť jednoznačný výsledok pre Slovensko. Vo finále nestačila na Talianku Nikole Marangoni, ale výkonom nesklamala a strieborná medaila  putuje do Prešova.    

Poslednú medailu si do Prešova odnáša Ján Soták, ktorý v boji o finále nestačil na talianskeho reprezentanta, a tak mu patrila konečná, tretia priečka. Veľmi dobre sa na seniorskom turnaji predstavila aktuálna vicemajsterka Európy Lucia Fecková, ktorá po tesnom výsledku prehrala s poľskou reprezentantkou a ostala tak bez medailového lesku. 

Fantastický výsledok pre Panterov z tohtoročných ME v KickboxeVýnimočnú trofej z tohtoročných ME si vezie do Prešova aj reprezentačný tréner Jozef Kolozsy. Komisia rozhodcov ME rozhodla o pridelení ceny Ethical Coach Award, ktorá potešila trénera Panterov.

Bol to vynikajúci šampionát pre slovenskú reprezentáciu. Získali sme spolu osem medailí, čo nám v konečnom hodnotení krajín vynieslo 7.miesto. Svojimi troma medailami prispeli aj Prešovskí panteri a potvrdili tak svoje dlhoročné miesto v Slovenskej reprezentácii kickboxu.


 
 
ÚvodÚvodná stránka