Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Escape room prvýkrát v PrešoveVytlačiť
 

Escape room – Misia mieru - úniková hra pripomínajúca 100 rokov od skončenia Prvej svetovej vojny prichádza v rámci medzinárodného turné aj do Prešova.

Escape room prvýkrát v PrešoveOcitnúť sa priamo v deji, riešiť logické úlohy, niečo sa naučiť a hlavne zažiť veľa zábavy - to všetko na vás čaká v Escape room. Prví odvážlivci dostanú šancu vyriešiť všetky logické úlohy už v utorok 4. decembra 2018 o 17.00.

Až do soboty 8. decembra si budete môcť každú polhodinu v čase od 13:00 do 21:00 zostaviť 3 - 5 členný team a ZADARMO sa vydať na 30-minútovú Misiu mieru do časov Prvej svetovej vojny!

Escape room prvýkrát v PrešoveŽe si o Prvej svetovej vojne nepamätáte takmer nič? Nevadí! Hra je založená na logických úlohách, k vyriešeniu ktorých to nebude nutné. Zobrať do tímu môžete aj svojich zahraničných kamarátov. Vítaní sú všetci s odhodlaním a odvahou vyriešiť logické hádanky - na veku vôbec nezáleží.

Neváhajte a príďte 4. decembra na Námestie Legionárov v Prešove (pred Divadlo Jonáša Záborského). Ak máte záujem rezervovať si konkrétny čas, neváhajte si ho prísť dohodnúť osobne alebo napíšte. Podrobné informácie nájdete tu: https://www.facebook.com/events/205447910373900/


 
 
ÚvodÚvodná stránka