Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Dobrá správa pre vodičov: V týchto lokalitách už zaparkujete jednoduchšieVytlačiť
 

Tentoraz pribudli nové parkovacie miesta na Sídlisku duklianskych hrdinov a na Fučíkovej ulici.

Dobrá správa pre vodičov: V týchto lokalitách už zaparkujete jednoduchšieNa Sídlisku duklianskych hrdinov je po stavebných a terénnych úpravách 33 nových parkovacích miest, z toho dve sú určené pre zdravotne ťažko postihnutých občanov. Vyriešilo sa tak komplikované parkovanie áut pozdĺž cesty.

Stavebné práce v tejto lokalite realizovala firma EUROVIA SK a.s. Celkové náklady boli v objeme 47 218,57€ s DPH. Okrem nových parkovacích miest sa v rámci terénnych úprav vysadila tráva a pribudlo 17 kusov drevín.

Dobrá správa pre vodičov: V týchto lokalitách už zaparkujete jednoduchšieAj vo vnútrobloku na Fučíkovej ulici už zaparkujete pohodlnejšie. Pribudlo tu 10 nových parkovacích miest a 2 nové plochy pre smetné nádoby. Parkovisko tak pôsobí krajšie a upravenejšie. Okrem toho je aj lepšie osvetlené, a to vďaka 3 novým stožiarom verejného osvetlenia. Opravila sa aj cesta, ktorú pokryl nový asfalt a nanovo sa vysadila aj tráva.

Stavebné práce vo vnútrobloku na Fučíkovej ulici realizovala firma DINIS s.r.o. a celkové náklady boli v objeme 26 838,90€ s DPH.


 
 
ÚvodÚvodná stránka