Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkochVytlačiť
 

Od 6. septembra začína obnova vodorovného dopravného značenia na cyklistických chodníkoch na území mesta Prešov.

Obnoví sa stredová deliaca čiara, určené priechody pre chodcov na cyklistických chodníkoch a priechody pre cyklistov na miestnych komunikáciach.

Cyklisti, pozor! Obnovuje sa vodorovné dopravné značenie na cyklistických chodníkochTakto bude obnovené vodorovné dopravné značenie na cyklistickom chodníku pozdĺž rieky Torysa, ktorý začína na hranici katastrálneho územia s Veľkým Šarišom a pokračuje okolo Sídliska III a Sídliska II po Tatran Handball Arénu, ďalej na cyklistickom chodníku pozdĺž ulice Arm. gen. Svobodu na Sídlisku Sekčov a pozdĺž Švábskej ulice na Sídlisku Šváby, a tiež cyklistické chodníky na uliciach Rusínska, L. Novomeského a Royova.

Obnova značenia na cyklochodníkoch bude trvať približne 2 týždne a financovaná je z prostriedkov v rámci bežnej údržby. Mesto Prešov sa ospravedlňuje cyklistom za dočasné zníženie komfortu užívania cyklistických chodníkov a prosí o zhovievavosť počas vykonávania prác a rešpektovanie dočasného dopravného značenia osadeného po vykonaní nástreku vodorovného dopravného značenia.


 
 
ÚvodÚvodná stránka