Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Charitatívny ZHYB PRE PREŠOVVytlačiť
 

770. výročie mesta Prešov, to nie sú len kultúrne podujatia, trhy či stánky s chutným jedlom. Tohto roku mieri do mesta Prešov aj charitatívny projekt ZHYB PRE PREŠOV.

Hlavnou myšlienkou je propagácia zdravého životného štýlu a zapojenie čo najväčšieho počtu obyvateľov mesta do vyzdvihnutia sa na hrazde.Charitatívny Zhyb pre Prešov

Každý jeden zhyb bude vykupovaný sumou 20 centov súkromnou Nemocnicou Košice - Šaca a následne venovaný neziskovej organizácii Trojlístok.

Zapojiť sa môže naozaj každý. Stačí prísť dnes /piatok 9.6.2017/ v čase od 14:00 do 18:00 pred Mestský úrad na Hlavnej 73, zapísať sa a zdvihnúť sa na hrazde. Každý zapojený bude odmenený sladkou odmenou. Muž a žena s najväčším počtom zhybov bude odmenený peknou Active life cenou.

Okrem samotnej charitatívnej akcie budú prebiehať aj bezplatné diagnostické vyšetrenia - meranie krvného tlaku, pulzu, okysličenia krvi, množstva tuku v tele a edukácia prvej pomoci dospelým i bábätkám.

Podujatie zabezpečuje nezisková organizácia Active life v spolupráci s mestom Prešov, nemocnicou Košice - Šaca a skupinou Jogabatic. Partneri podujatia sú Deva a portál 1olej.sk

Nezisková organizácia Trojlístok realizuje individuálnu a skupinovú sociálnu prácu od roku 2012 v meste Prešov na úrovni Prešovského samosprávneho kraja, pre fyzické osoby, ktoré sú v nepriaznivej sociálnej situácii z dôvodu ohrozenia sociálne rizikovým správaním v dôsledku nadužívania psychoaktívnych látok a závislosti.


 
 
ÚvodÚvodná stránka