Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Adela a Viktor Vinczeovci v dennom stacionáriVytlačiť
 

Adela a Viktor Vinczeovci sa ocitli v dennom stacionári na Sabinovskej ulici. Ako hostia unikátnej talkshow Na káve s..., ktorú tam pripravujú pre svojich klientov.  

Adela a Viktor Vinczeovci v dennom stacionáriHosťom tretieho pokračovania talkshow Na káve s..., ktorá sa zrodila v priestoroch Denného stacionára na Sabinovskej ulici, boli tentoraz Adela a Viktor Vinczeovi.

V prvých dvoch častiach tejto seniorskej talkshow sa tam predstavili manželia Eva a Karol, ktorí v dome, kde denné centrum sídli, vyrastali i prešovská primátorka Andrea Turčanová. 

Ani  v prípade Adely a Viktora nebol  výber hostí náhodný... Adelin starý otec, pán Jozef Bočkay Branecký, bol jedným z významných Adela a Viktor Vinczeovci v dennom stacionáričlenov mandolínového súboru Tatrín. Tatrín, ktorý minulý rok oslávil 75.výročie vzniku, pôsobí v DS Sabinovská dodnes a bol tak aj súčasťou tejto talkshow. 

Rozprávať bolo naozaj o čom a so skúsenými moderátormi to bolo, v naozaj príjemnej atmosfére, ešte zaujímavejšie.  Adela si dokonca vyskúšala mandolínu, Viktor zasa struny basy. 

Klienti denného stacionára sa už teraz tešia na ďalšieho hosťa či presnejšie hosťku. Tou bude herečka Stanka Kašperová.

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka