Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

6. charitatívny Dobrý Bazár privíta jarVytlačiť
 

Už v poradí 6. charitatívny Dobrý Bazár sa uskutoční v sobotu, 14.4., od 13:30 do 17:30 už tradične v kaviarni Christiania.6. charitatívny Dobrý Bazár privíta jar

Jarný Dobrý Bazár prinesie mnohé nové tváre v oblasti hand made tvorby z Prešova a širšieho okolia. Na návštevníkov čakajú originálne výrobky ako sú šperky, hračky, textilné a drevené výrobky, dekorácie, kvetiny a podobne. Bazár vytvára aj priestor pre ľudí, ktorí chcú prísť predávať, vymieňať a darovať aj všetko to, čo už nepotrebujú a potešiť tak tých, ktorí naopak  hľadajú, niečo nové a zaujímavé za prijateľné ceny.

V Christianii sa stretne 21 predajcov, ktorí ponúknu oblečenie, doplnky, LP platne, knihy, hand made výrobky a rôzny spotrebný materiál. Na nakupujúcich čaká ako vždy aj výborné domáce vegánske jedlo a skvelá káva. Pre deti je pripravené bábkové predstavenie  Huncút Aby z dielne košického divadelného telesa Jeleňovci a kol.

Dobrý Bazár sa opäť spája s charitatívnou zbierkou, ktorú môžu návštevníci podporiť. Zbierka je venovaná mladej žene, ktorá po ťažkej autonehode na svoje zotavenie potrebuje absolvovať mnoho pobytov v  hyperbarickej komore.

Srdečne pozývame všetkých dospelých a deti stráviť s nami veselý jarný deň na Dobrom Bazári.

Organizátor: Denisa Križanská


 
 
ÚvodÚvodná stránka