Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

4 SPORT CUP 2019Vytlačiť
 

V termíne od 31. januára do 3. februára 2019 sa v Prešove uskutoční 17. ročník medzinárodného halového futbalového turnaja mládeže pod novým názvom  4 SPORT CUP 2019.

Turnaj p každoročne organizuje spoločnosť 4 SPORT s.r.o. Prešov a nezisková organizácia CRR za aktívnej podpory mesta Prešov. Záštitu nad podujatím prevzala aj tento rok primátorka mesta p. Andrea Turčanová.4 SPORT CUP 2019

Organizátorom sa po šiestich rokoch podarilo získať nového produktového partnera, ktorým sa na najbližšie roky stala spoločnosť spoločnosť Topforsport s.r.o., ako oficiálny distribútor tímových produktov značky Nike pre Slovenskú republiku.

K dnešnému dňu je zaregistrovaných takmer 100 družstiev zo 7  krajín Európy – všetky informácie o turnaji, ako aj aktuálny zoznam účastníkov nájdete na www.football.4sport.sk.

Novinkou tohto ročníka je veková kategória U15 pre 15-ročné a mladšie dievčatá. Chlapčenské kategórie ostali bezo zmeny - tí budú bojovať o víťazné trofeje a hodnotné vecné ceny v šiestich vekových kategóriách U13, U12, U11, U10, U9 a U8.

Zápasy v jednotlivých kategóriách začínajú už vo štvrtok (31. januára) od 15.30 hod. v ŠH na Nábrežnej. V piatok, sobotu a nedeľu sa bude hrať v čase od 8.00 do 20.00 hod  v siedmich športových halách:

  • Športová hala  Nábrežná – Nábrežná 1
  • ZŠ Važecká – Važecká 11
  • Spojená škola Ľ. Podjavorinskej – Ľ. Podjavorinskej 22
  • Športová hala Hotelovej akadémie – Okružná 18
  • ZŠ Sibírska, Sibírska 42
  • Lipany - Mestská hala, Hviezdoslavova  1  (iba v sobotu 2. februára)
  • Sabinov - Mestská športová hala, Komenského 40 (iba v piatok 1.februára)

ONLINE výsledkový servis nájdete počas celého turnaja na www.vysledky.4sport.sk.

V piatok 1. februára popoludní pozývame všetkých účastníkov, ako aj fanúšikov a rodinných príslušníkov na slávnostné otvorenie turnaja, so začiatkom  o 16.30 hod. v športovej hale Hotelovej akadémie.

Záverečné dekorovanie víťazov a ukončenie turnaja sa uskutoční v nedeľu  3. februára taktiež v športovej hale Hotelovej akadémie cca od 16.00 hod.

Pozývame Vás srdečne do športových hál a tešíme sa na skvelú atmosféru, ktorú spoločne pripravíme všetkým účastníkom počas celého turnaja.

 

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka