Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Majster majstrov 2019  pre Tanečný klub GRIMMY

Oficiálna FB stránka Mesta PrešovOficiálny YouTube kanál Mesta PrešovOficiálna FB stránka Transparency Prešov - eGovernment

Majster majstrov 2019  pre Tanečný klub GRIMMYVytlačiť
 

Dve májové nominačné preteky Majstrovstiev SR 2019 priniesli pre Tanečný klub Grimmy desiatky titulov Majstra Slovenska a aj titul Majster Majstrov 2019. 

Majster majstrov 2019  pre Tanečný klub GRIMMYPrvé z nominačných pretekov sa uskutočnili v Košiciach „MSR – The Next Step 2019“ v Hip-Hop disciplínach, kde tanečníci Grimmy získali 8 titulov MAJSTRA SR 2019, druhé boli koncom mája v Leviciach „MSR - Unlimited Dance Cup 2019“ v Street Dance Show, Disco Show, Disco Dance a Disco Freestyle. Tam sa im podarilo v silnej konkurencií vybojovať 13 titulov MAJSTRA SR 2019, titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a titul medzinárodnej poroty JUDGES CHOICE 2019 (najlepšia choreografia Majstrovstiev SR).

Kompletná zbierka titulov MAJSTRA SR za rok 2019 (42)  je 21 titulov MAJSTRA SR 2019, 8 titulov I.viceMAJSTRA SR 2019 a 13 titulov II.viceMAJSTRA SR 2019.

Majster majstrov 2019  pre Tanečný klub GRIMMYUž tento týždeň bude 130 tanečníkov GRIMMY z Prešova a Košíc reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách Európy v Street Dance Show a Disco Show a Svetovom pohári v Disco Dance disciplínach „DANCE POWER 2019“ v Bratislave. Bude to doteraz najväčšia výprava GRIMMY tanečníkov na medzinárodnom šampionáte. Súťažiť budú tanečníci GRIMMY vo veku od 4-27 rokov. Koncom júna sa nominovaní tanečníci GRIMMY zúčastnia aj Majstrovstiev sveta 2019 v Disco Dance disciplínach, ktoré sa uskutočnia v českom Chomútové.

Blahoželáme všetkým GRIMMY tanečníkom k úžasným výsledkom a skvelej reprezentácií klubu a Mesta Prešov a držíme im palce na medzinárodných šampionátoch v Bratislave, Chomútové, Děčíne, Bremerhavene a Montecatini.

Výsledky Majstrovstiev SR „Unlimited Dance Cup 2019“ – Levice (finálové umiestnenia):

- Titul MAJSTRI MAJSTROV
- Titul JUDGES CHOICE (cena medzinárodnej poroty za najlepšiu choreografiu „Magic drink“)
- 13 x MAJSTER SR 2019
- 2 x viceMAJSTER SR 2019
- 8 x II.viceMAJSTER SR 2019

1.miesto - DVK Street Dance Show skupina „MAGIC drink“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian

1.miesto - DVK Street Dance Show formácia „Sister act in GRIMMY school“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian

1.miesto - JVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - GIROVSKÁ Karin

1.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „So FLY“ SMREK Nicolas, choreograf: Nataša Cápová

1.miesto - HVK Disco Free Style sólo - SEIFERTOVÁ Sabrina

1.miesto - JVK Disco Free Style sólo - GIROVSKÁ Karin

1.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „(wo)MAN of the woods“ STAŠOVÁ Michaela, choreograf: Nataša Cápová

1.miesto - JVK Disco Show skupina „The Stepford wives“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian

1.miesto - DVK Street Dance Show duo „You are not alone“ ŽAŽO Samuel / BENKOVÁ Nelli, choreograf: Nataša Cápová

1.miesto - HVK Street Dance Show duo „In The Farm“ GIROVSKÁ Karin/TOMKOVÁ Viktória, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ema Tkáčová

1.miesto - JVK Street Dance Show sólo chlapci „Girl, I can save your life“ JANČUŠ Andrej, choreograf: Nataša Cápová

1.miesto - JVK Disco Show formácia „Heaven or Hell“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian

1.miesto - MINI Disco Dance formácia „WHO IS IT?“, choreograf: Denisa Richtariková, Barbora Kamenčíková

1.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - NOVOTNÁ Alex / UVIROVÁ Lívia

2.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „Paperboy“ ŽAŽO Samuel, choreograf: Nataša Cápová

2.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „Fisherman“ COCUĽOVÁ Adela, choreograf: Nataša Cápová

2.miesto - DVK Disco Dance (B) skupina „Azukita“, choreograf: Zuzana Petruščáková

3.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „The CHEF“ MIKITA Jakub, choreograf: Nataša Cápová

3.miesto - DVK Disco Show skupina „Forest witches“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian

3.miesto - DVK Disco Show formácia „The Musketeers“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian

3.miesto - JVK Street Dance Show formácia „Bathroom story“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian

3.miesto - HVK Street Dance Show formácia „This is how we do this“, choreograf: Ema Tkáčová, Miroslav Čučko, Monika Kačmárová

3.miesto - MINI Disco Dance duo - LEŠKOVÁ Liliana / FARKAŠOVÁ Ivana

3.miesto - HVK Disco Dance duo mix - ČONKA Jakub / RICHTARIKOVÁ Denisa

3.miesto - JVK Disco Free Style sólo - ZLACKÁ Natália

3.miesto - DVK Disco Dance (C) sólo dievčatá – TOMKOVÁ Veronika

*******************************************************************
4.miesto - JVK Street Dance Show skupina „Black MAMBA“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian
4.miesto - HVK Street Dance Show skupina „Wild roses“, choreograf: kolektív
4.miesto - MINI Disco Dance skupina „JACKSON´S 7“, choreograf: Denisa Richtariková, Barbora Kamenčíková
4.miesto - HVK Disco Dance sólo chlapci - ČONKA Jakub
4.miesto - JVK Disco Dance (B) sólo dievčatá – PHILIPPI Sofia
4.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - GOČOVÁ Michaela / TKÁČOVÁ Nina
5.miesto - DVK Disco Dance (A) duo - BENKOVÁ Nelli / ŽIGRAJOVÁ Nela
5.miesto - HVK Disco Dance skupina „ENTENTIKY“, choreograf: kolektív
5.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „The MASK“ VASIĽOVÁ Vivien, choreograf: Nataša Cápová
6.miesto - DVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - CIGANOVÁ Timea
6.miesto - HVK Disco Dance sólo dievčatá - SEIFERTOVÁ Sabrina
6.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - VILLEGAS Shantal / CSETEOVÁ Sofia
7.miesto - DVK Disco Dance (A) skupina „MUFFINS“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Katarína Fabianová
7.miesto - MINI Disco Dance sólo - FARKAŠOVÁ Ivana
7.miesto - JVK Street Dance Show duo „Exterminator services“ MICHÁLKOVÁ Lujza / FERENCOVÁ Alica, choreograf: Nataša Cápová
7.miesto - HVK Street Dance Show sólo dievčatá „Chimney – sweep“ TOMKOVÁ Viktória, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ema Tkáčová

7.miesto - DVK Disco Dance (B) duo - CETÖOVÁ Laura / SOVIČOVÁ Laura
7.miesto - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá – KONEČNÁ Ľubka
8.miesto - JVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - KRAKOVSKÁ Liana
8.miesto - JVK Disco Dance (A) skupina „Cariños“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtariková

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka