Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

FEAD bude opäť plný nápadov a inšpirácií

Oficiálna FB stránka Mesta PrešovOficiálny YouTube kanál Mesta PrešovOficiálna FB stránka Transparency Prešov - eGovernment

FEAD bude opäť plný nápadov a inšpiráciíVytlačiť
 

Festival architektúry a dizajnu 2019 (FEAD 2019) sa v Prešove tento rok uskutoční už po štvrtýkrát, a to v termíne od 25. do 27. septembra 2019. Ak hľadáte inšpirácie, nápady a zaujímavý sprievodný program plný výstav a prezentácií, určite si FEAD v Prešove nenechajte ujsť!

FEAD bude opäť plný nápadov a inšpiráciíV dňoch 25. až 27. 09. 2019 sa už tradične v Prešove uskutoční Festival architektúry a dizajnu. Tento rok sa bude niesť v znamení hesla Mesto jedinečnosti a originality.

FEAD opäť spojí výtvarné umenie, architektúru, talenty rôznych odborov a privíta hostí zo susedných krajín s cieľom spoločne hľadať inšpirácie a prinášať nové impulzy.

Počas dní Festivalu architektúry a dizajnu na vás čaká aj množstvo sprievodných podujatí. Jedným z nich bude výstava fotografií svetoznámeho architekta so slovenskými koreňmi, Ladislava Hudeca. Vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 25.09.2019 o 17.00 hod. vo foyeri novej budovy Divadla Jonáša Záborského v Prešove.

FEAD bude opäť plný nápadov a inšpiráciíPočas FEAD-u bude na Hlavnej ulici  umiestnená výstava stavieb realizovaných mestom Prešov, ale aj výstava obrázkov detí a žiakov z prešovských škôl.

V Sklade soli na Solivare sa už tradične uskutoční pásmo prednášok a Prešovčania i návštevníci nášho mesta sa môžu tešiť aj na exkurziu plnú zaujímavostí o centre mesta. Prehliadku bude viesť Andrea Sivaničová, ktorá nadšených objaviteľov mesta Prešov sprevádza aj počas série prednášok a exkurzií pod názvom Objavovanie Prešova.

Podrobný program festivalu nájdete aj na facebookovej stránke: www.facebook.com/feadofficial


 
 
ÚvodÚvodná stránka