Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Prešov

Dobrý festival je tu, príďte sa zabaviť už tento víkend na Delňu!

Oficiálna FB stránka Mesta PrešovOficiálny YouTube kanál Mesta PrešovOficiálna FB stránka Transparency Prešov - eGovernment

Dobrý festival je tu, príďte sa zabaviť už tento víkend na Delňu! Vytlačiť
 

DF2019DPMP-page-001.jpgDF2019DPMP-page-002.jpgKto všetko sa na Dobrom festivale predstaví už iste dobre viete, veď lístky sa míňajú každým dňom, ale pre tých, ktorí stále váhajú, či majú zavítať na Delňu, máme odpoveď. Jednoznačne! ;)

Príďte si užiť letné počasie, dobré občerstvenie, sprievodný program, ale predovšetkým skvelú hudbu, ktorú Dobrý festival prinesie priamo do nášho mesta.

Zažiť môžete vystúpenie Pendulum DJ-set, Ofenbach, Razorlight, Amofphis, IMT SMILE so svojou špeciálnou šou, Chinaski, N. O. H. A., Kaliho a Peter Pann, Iné Kafe, Slobodnú Európu, Eleven Hill, Chikiliki tu-a, Heľenine oči, Lukáša Adamca, Adama Ďuricu, Karolinu Czarnecku, Emmu Drobnú, Tomáša Buranowského, Rudda, Kandráčovcov, Štefana Šteca, Veronku Rabada, Wayd, Grai a množstvo ďalších interpretov! Vyberať je naozaj z čoho.

Rozmýšľali ste, ako sa do areálu Dobrého festivalu na Delni dostanete? Jednoducho!

Organizátori mysleli na Váš komfort a zabezpečili v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Prešov kyvadlovú prepravu. Takto sa dostanete na miesto diania v 10 minútových intervaloch. Pokojne sa dohodnite s priateľmi, autá nechajte doma a vychutnajte si Dobrý festival so všetkým, čo k nemu patrí!

Myslieť nemusíte ani na odvoz späť, kyvadlová doprava premáva až do 2:25 nasledujúceho dňa.

Okrem toho, že sa vyhnete dopravným zápcham a hľadaniu parkovacieho miesta, urobíte aj niečo pre naše mesto, veď využívať MHD je trendy a pomáha šetriť životné prostredie! ;)

Všetky potrebné informácie nájdete tu:

Kyvadlová doprava bude premávať vo všetky tri festivalové dni od 16:15 do 02:25 hod (z nedele na pondelok do 01:00). Pravidelné spoje na linkách č.  28, 33, 35 a 45 doplní špeciálna okružná linka „X – Dobrý festival“ na trase Delňa – Petrovianska – Košická – Žel. Stanica – Kuzmányho – Rusínska – Arm. Gen. Svobodu – Švábska – Jesenná – Delňa, pričom na zastávke „Žel. Stanica“ sa nastupuje v smere do centra mesta. Je potrebné si zakúpiť štandardný cestovný lístok!

Na Jesennej ulici bude (ako aj po minulé roky) platiť zmena organizácie dopravy v podobe zjednosmernenia ulice Jesennej. Tým sa na príjazdovej ceste k Delni – ulici Jesennej – vytvorí obmedzená možnosť parkovania po oboch stranách komunikácie. Organizátori prosia a vyzývajú návštevníkov, aby rešpektovali ich značenie a pokyny.

..aj v informačnom plagáte.


 
 
ÚvodÚvodná stránka